19. máj 2023: NEW NORMAL v živote a na pracoviskách

Srdečne vás pozývame na brunch a diskusiu zameranú na zlepšenie ekonomického uplatnenia sa žien. Podujatie sa koná v rámci iniciatívy WE - Women Empowerment, ktorá vznikla s cieľom zviditeľniť a riešiť problémy žien v práci, zamestnaní, podnikaní.

Hotel Loft, Bratislava  19. máj 2023, 9.00 – 13.00 hod.

Máme právo odpojiť sa

Vplyvom globálnych kríz, meniacou sa demografiou a aj vďaka technologickému pokroku sa mení pracovné prostredie. Ako sme na tieto zmeny pripravení a aké legislatívne úpravy v tejto oblasti pripravuje Európsky parlament? 

 

HOSŤ:

Robert Hajšel, poslanec Európskeho parlamentu, frakcia S & D

 

Ako byť fit, aby sme zvládali každodenné výzvy?

S odborníkmi z oblastí duševného zdravia a zdravého životného štýlu sa pozrieme na to, aký vplyv na naše zdravie a duševnú (ne)pohodu majú všetky krízy, spoločenské zmeny a turbulentné udalosti, ktorým v posledných rokoch čelíme Budeme diskutovať o tom, ako sa starať o svoje telo aj dušu, aby sme boli fit, schopní/é odolávať stresu, negativizmu a zvládať pracovné povinnosti i starostlivosť o rodinu.

 

HOSTIA:

Lucia Faltínová, Slovenský Červený kríž

Ondrej Pavlák, HUMAN SPACE

 

Ako sa menia zamestnanci a pracoviská?

Ako zamestnávatelia reagujú na aktuálne trendy, stret viacerých generácií na pracovisku či prienik technologického pokroku? Aký presah má téma wellbeingu do pracovného prostredia? Menia sa manažérske štýly, riadenie ľudí a firemné benefity? Pozvaní hostia nám umožnia nazrieť dovnútra ich organizácií a zistiť viac o tom, ako vytvárať zdravé pracovné prostredie motivujúce k výkonom, no zároveň poskytujúce priestor na sebarealizáciu.

 

HOSTIA:

Iveta Garajová, Magistrát Hlavného mesta SR Bratislavy

Jozef Orgonáš, Bloomreach

 


REGISTRÁCIA

Z dôvodu zabezpečenia komfortu a bezpečnosti účastníčok a účastníkov je potrebné sa na podujatie vopred zaregistrovať, a to najneskôr do 16.5.2023